У Харкові визначили переможців міського конкурсу соціальних проєктів
19 лютого 2021 11:24 Суспільство
У Харкові визначили переможців міського конкурсу соціальних проєктів Визначено переможців міського конкурсу соціальних проєктів «Єдина соціальна мережа», які отримають кошти на підтримку ініціатив з бюджету Харківської міської територіальної громади.

Традиційно учасниками конкурсу стали громадські організації соціального спрямування, які надають різні види соціальних послуг жителям територіальної громади міста. За результатами другого туру конкурсу - презентаційного - переможцями стали 26 громадських організацій, на реалізацію ініціатив яких виділять кошти з міського бюджету. 

Як повідомили в Департаменті соціальної політики, пропозиції оцінювалися членами конкурсної комісії індивідуально шляхом проставлення балів від 0 до 5 за різними критеріями.  За підсумками набраних балів було сформовано рейтинг із 30 проєктів та  встановлено прохідний бал – 200 балів. Ті громадські організації, проєктні пропозиції яких цей поріг не пройшли, також мають можливість укласти договір про співробітництво з Управлінням з соціальних питань Департаменту соціальної політики, але на безфінансовій основі. 

Серед переможців конкурсу були такі ініціативи: організація та проведення премії «Подолання» за досягнення осіб з інвалідністю (благодійна організація «Благодійний фонд «Інтеграція»); освітній проєкт «Екологія свідомості. Батьки проти цифрової залежності» (благодійна організація «Благодійний фонд «Лада»); розробка та впровадження послуги асистивного супроводу осіб з інвалідністю (громадська організація інвалідів «Креавіта»); «Ти не одна» (громадська організація «Берегиня родини»); онлайн-школа кар’єрного зростання незрячої молоді «Успішний старт» (ГО «Харківський центр реабілітації молодих інвалідів та членів їхніх сімей «Право вибору»); надання безоплатної юридичної допомоги ветеранам АТО у місті Харкові (ГО «Спілка ветеранів АТО») та інші. 

Нагадаємо, конкурс соціальних проектів «Єдина соціальна мережа» проводиться Департаментом соціальної політики в рамках реалізації Програми сприяння безпечній життєдіяльності у сфері соціального захисту населення міста Харкова на 2021-2025 рр.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини