Ігор Терехов: «Коксохім» труїть харків'ян, будемо домагатися закриття заводу
23 лютого 2021 18:51 Місто
Ігор Терехов: «Коксохім» труїть харків'ян, будемо домагатися закриття заводу Зустріч з ініціативною групою харків'ян, присвячена ситуації навколо коксового заводу «Новомет» (колишній «Коксохім»), відбулася сьогодні, 23 лютого, в Харківській міській раді.

Секретар міськради Ігор Терехов повідомив, що завтра на сесії планується прийняти звернення до Президента України, Верховної Ради та Генеральної прокуратури з вимогою припинити діяльність підприємства, яке ігнорує вимоги законодавства і продовжує робити шкідливі викиди в атмосферу.

«Завод абсолютно не звертає уваги на людей. З кількох районів міста люди скаржаться, що просто нема чим дихати, адже вночі, коли працює підприємство, його викиди перевищують усі екологічні норми. Більше того, городяни починають хворіти, і це нас дуже тривожить. На місцевому рівні ми не можемо закрити завод, оскільки у нас немає таких повноважень. Тому ми вимагатимемо від вищого керівництва країни втрутитися в ситуацію і нарешті припинити роботу заводу», - зазначив Ігор Терехов.

Він також нагадав, що в 2020 році разом із Харківським міським головою Геннадієм Кернесом зустрічався з керівництвом підприємства, яке обіцяло встановити фільтраційні установки, але так і не виконало своїх обіцянок.

«Вони обіцяли, але просто всіх обдурили. Зараз ми вже пішли до суду, щоб розірвати з заводом договір оренди землі та стягнути близько 2,5 млн грн боргу за оренду. Це не вкладається в голові: вони труять харків'ян, обманюють та ігнорують усіх, не платять за землю - ситуація просто кричуща», - підкреслив Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини