У приватному секторі Харкова встановлять сміттєві контейнери і спортивні майданчики
26 лютого 2021 19:08 Місто
У приватному секторі Харкова встановлять сміттєві контейнери і спортивні майданчики Для ефективного збору сміття в приватному секторі міста Харкова організують контейнерні майданчики.

Про це сьогодні, 26 лютого, повідомив секретар міської ради Ігор Терехов на засіданні батьківської ради Новобаварського району, яке пройшло в Харківській спеціалізованій школі №162.

«У приватному секторі сміття вивозиться двічі на тиждень, але багатьом людям це незручно. Я дав доручення підготувати спеціальні майданчики і встановити там контейнери, рівновіддалено від усіх будинків. Люди зможуть викидати сміття в будь-який час, а наші машини його вивозитимуть. Ця схема торкнеться всіх районів міста», - зазначив Ігор Терехов.

Також у приватному секторі, на прохання його жителів, будуть встановлюватися дитячі та спортивні майданчики.

«Сьогодні на зустрічі з батьками порушувалися різні питання - від транспортної інфраструктури до житлово-комунального господарства, ремонту тротуарів та внутрішньоквартальних доріг. Багато питань увійшли до переліку робіт, які ми запланували на цей рік. Наприклад, це реконструкція стадіону в школі №162 та спортмайданчика в дитсадку №143. Але вже складаємо плани і на наступні роки, жодне питання не залишається без уваги», - підкреслив Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини