Визначився переможець шкільної бадмінтонної ліги
22 березня 2021 15:17 Спорт
Визначився переможець шкільної бадмінтонної ліги Найсильнішою в Харківській спортивній шкільній лізі з бадмінтону стала команда спеціалізованої школи №133 Київського району.

У фінальному етапі змагань взяли участь найсильніші команди з кожного району міста, які складалися з представників двох вікових категорій: молодшої (1-5-ті класи) і старшої (6-11-ті класи).

За результатами змагань, переможцем у сезоні 2019/2021 року стала команда школи №133. На другому місці - команда учнів школи №109 (Шевченківський район), а третє місце посіла команда гімназії №23 (Московський район).

З фотозвітом про фінальний етап та нагородження переможців можна ознайомитися тут.

Нагадаємо, що Харківські спортивні шкільні ліги складаються з трьох етапів: змагання на рівні шкіл, районів і фінальні, міські, в ході яких визначаються переможці шкільної ліги з 11-ти видів спорту: бадмінтону, баскетболу, баскетболу 3х3, волейболу, гандболу, черлідінгу, легкої атлетики, регбі, футболу, шахів та армспорту.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.