Ігор Терехов: Залізнична лікарня повинна бути відкрита для харків'ян
31 березня 2021 12:43 Медицина
Ігор Терехов: Залізнична лікарня повинна бути відкрита для харків'ян Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов ініціював перевірку МОЗ у Харківській клінічній лікарні на залізничному транспорті №1.

Про це сьогодні, 31 березня, він повідомив на зустрічі з вчителями гімназії №6.

Ігор Терехов розповів, що в рамках превентивних заходів проти поширення COVID-19 він звернувся до міністра охорони здоров'я Максима Степанова з проханням заздалегідь розгорнути в Харкові мобільний госпіталь, проте отримав відмову, оскільки, як зазначив міністр, ситуація з коронавірусом у місті контрольована і є регіони, в яких кількість хворих значно вища.

Однак, за словами Ігоря Терехова, Харків потребує розширення ліжко-місць. І якщо в лікарнях, які знаходяться в підпорядкуванні міста і області, ліжко-місця розгорнуті по максимуму, то у відомчих лікарнях, до якої відноситься і залізнична, цей ресурс практично не використаний.

«Коли створювалася мережа лікарень, які приймають пацієнтів з коронавірусом, левову частку ліжко-місць віддали «Укрзалізниці». Але проблема в тому, що вони не хочуть їх розгортати, тому що їм це невигідно. Тому я й попросив міністра надіслати сюди перевірку, щоб в результаті додаткові ліжко-місця в місті таки з'явилися. Залізнична лікарня обов'язково повинна бути відкрита для харків'ян», - зазначив Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини