Відкрито набір бажаючих увійти до складу Молодіжної ради
07 квітня 2021 16:44 Місто
Відкрито набір бажаючих увійти до складу Молодіжної ради Набір молодих харків'ян, які бажають увійти до складу Молодіжної ради при Харківському міському голові, стартував сьогодні, 7 квітня.

Про це сьогодні на прес-конференції в мерії повідомив голова Молодіжної ради Дмитро Давідьянц.

Як зазначили в Молодіжній раді, набір проводиться кожні півроку. Приєднається до неї можуть люди у віці 14-35 років, громадяни України. Бажаючі заповнюють анкету, потім - проходять приватну співбесіду, за результатами якої потрапляють на стажування.

«Добре, якщо людина вже має якісь досягнення в проєктній діяльності. Однак це не настільки важливо. Головне, щоб вона розуміла, куди йде і навіщо», - зазначила перший заступник голови Молодіжної ради Олександра Клімова.

Протягом трьох місяців стажери Молодіжної ради проходять курси проєктного менеджменту та основ місцевого самоврядування, а також виконують низку практичних завдань. Якщо стажування було успішним, стажист стає повноправним членом Молодіжної ради, який пізніше може бути делегованим в його депутатський склад.

Крім того, Дмитро Давідьянц розповів, що Молодіжна рада також запускає освітній проект «Leader of change», в рамках якого студенти 2-4 курсів ознайомляться з основами діяльності органів місцевого самоврядування.

«Навчання триватиме три тижні. Це буде не тільки теорія, а й інтерактивні ігри, спрямовані на розвиток особистого бренду. Найактивніші учасники програми зможуть по закінченню навчання пройти стажування в різних департаментах міської ради, а також в майбутньому стати помічниками депутатів», - повідомив голова Молодіжної ради.

За його словами, цей проєкт розрахований на два сезони. Перший пройде з травня по липень, другий - з вересня по листопад. У кожному сезоні можуть взяти участь до 45 осіб.

Також Молодіжна рада планує в травні провести серію заходів під назвою «Тут. ART». Харків перетвориться на великий креативний простір, який складатиметься з шести локацій: сад ім. Шевченка, ХНАТОБ, площа Поезії, сквер «Стрілка», Молодіжний парк і парк ім. Горького. Кожна з цих локацій розповість про культурне життя Харкова. У програмі будуть концерти, перфоманси, майстер-класи за участю місцевих виконавців, художників, поетів і театральних акторів.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини