У центрі реабілітації «Промінь» впорядкують територію і відремонтують приміщення
28 квітня 2021 13:37 Місто
У центрі реабілітації «Промінь» впорядкують територію і відремонтують приміщення Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов сьогодні, 28 квітня, відвідав Харківський міський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Промінь».

Як розповіла директор закладу Наталія Чаплигіна, центр був створений у 1998 році як громадська організація, але потім за підтримки міської влади став комунальним підприємством. Зараз у центрі функціонують п'ять груп для дітей, працюють логопед, психолог, дефектолог, реабілітолог та інші фахівці.

«Часто таких дітей визнають такими, що не можуть вчитися, але ми вже багато років доводимо своєю роботою, що ці діти здатні на багато що. Наші методики навчання і реабілітації дають багатьом з них шанс жити практично повноцінним життям», - зазначила Наталія Чаплигіна.

Під час екскурсії центром Ігор Терехов поспілкувався з батьками, подивився концертні номери, підготовлені вихованцями, а також поговорив із фахівцями, які працюють з дітьми.

«Я схиляюся перед вами і вашою роботою. Побачене сьогодні мене реально вразило. Ви робите те, що багатьом не під силу зробити, навіть офіційній медицині. Працювати з такими дітьми дуже важко, але, завдяки вашій відданості улюбленій справі, центр показує неймовірні результати - діти вчаться говорити, співати, танцювати, готувати їжу, прати, робити покупки, тобто бути готовими до самостійного життя. Такі центри, таких фахівців треба підтримувати всіма силами», - підкреслив Ігор Терехов.

За підсумками зустрічі були заплановані роботи з благоустрою території установи, оновлення матеріально-технічної бази, ремонту інженерних комунікацій.

Довідка. Харківський міський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Промінь» - комунальний заклад, єдиний у Харкові, який опікується дітьми та підлітками з важкою розумовою відсталістю і займається комплексною психологічною, педагогічною, соціальною, трудовою реабілітацією осіб з інвалідністю.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини