Ігор Терехов висловлює співчуття рідним і близьким Валерія Алтухова
29 квітня 2021 16:04 Місто
Ігор Терехов висловлює співчуття рідним і близьким Валерія Алтухова Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов, міська рада та її виконавчий комітет висловлюють співчуття рідним і близьким директора Харківського державного музичного ліцею, Почесного громадянина міста Харкова Валерія Алтухова, який раптово помер сьогодні, 29 квітня.

«Прийміть щирі співчуття у зв'язку з непоправною втратою, що вас спіткала.

Валерій Миколайович все своє життя присвятив музиці, вихованню і пошуку талановитих учнів. Він був різнобічним педагогом і музикантом, який усі свої знання, вміння і творчі напрацювання вкладав у своїх вихованців.

Як професіонал найвищого рівня Валерій Миколайович користувався величезним авторитетом у колег, в тому числі за кордоном. Він був не тільки членом журі багатьох музичних фестивалів, а й сам став ініціатором одного з найвідоміших і найпопулярніших міжнародних конкурсів - юних піаністів Володимира Крайнєва.

Пам'ять про Валерія Миколайовича назавжди залишиться в серцях усіх, хто його знав. Сумуємо разом з вами», - говориться у співчутті.

Довідка. Алтухов Валерій Миколайович народився 6 жовтня 1941 року. У 1953 році вступив до спеціальної музичної школи міста Ташкента і закінчив її з золотою медаллю. Також з відзнакою закінчив Ленінградську державну консерваторію ім. Римського-Корсакова за фахом «кларнет».

З 1966 року працював викладачем у Харківській середній спеціалізованій музичній школі-інтернаті (зараз - Харківський державний музичний ліцей), а в 1984 році був призначений її директором. Під його керівництвом щорічно більше 50 вихованців школи ставали лауреатами різних міжнародних конкурсів.

Заслужений діяч мистецтв України (1996). Почесний громадянин міста Харкова (2017).

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини