Харків’ян запрошують на онлайн-концерт видатного польського піаніста
05 травня 2021 12:22 Міжнародне співробітництво
Харків’ян запрошують на онлайн-концерт видатного польського піаніста Генеральне консульство Республіки Польща у Харкові запрошує містян на концерт видатного польського піаніста Войцеха Валечека, який відбудеться сьогодні, 5 травня, у форматі онлайн.

Як повідомили у Департаменті міжнародного співробітництва, концерт проводиться с нагоди Національного свята Конституції 3 Травня, сторіччя Березневої конституції, а також Дня Полонії та поляків за кордоном. 

Початок – о 19:00. 

Переглянути концерт можна за посиланням.

Довідка. Войцех Валечек - польський піаніст, доктор мистецтвознавства, професор Сілезького університету в Катовіце. Протягом понад двадцяти років він проводить широку концертну діяльність, виконуючи сольні фортепіанні концерти, а також симфонічні та камерні концерти в 27 європейських країнах, а також в Казахстані, Ірані, Тунісі, Японії, Бразилії, Канаді, США та ін.   

Піаніст отримував призи та стипендії голови Ради міністрів, міністра культури та національної спадщини, міністра науки та вищої освіти, очільників міст Катовіце та Глівіце, Сеймика Сілезького воєводства, ректора Сілезького університету та багатьох інших установ.

Окрім концертування, Войцех Валечек займається науково-викладацькою діяльністю на посаді професора Сілезького університету в Катовіце, а також веде діяльність з популяризації класичної музики, оскільки є віце-президентом Асоціації «SIGNUM» у Глівіце.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини