Біля Меморіалу Слави пройшов реквієм
10 травня 2021 10:09 Місто
Біля Меморіалу Слави пройшов реквієм Реквієм в пам'ять про загиблих і померлих учасників Другої світової війни пройшов увечері 9 травня на Меморіалі Слави в Лісопарку.

В рамках загальноміської акції «Стрічка пам'яті» у вигляді лазерного шоу транслювалися імена харків'ян, які захищали і звільняли Україну, Харків під час Другої світової війни, а також тих, хто своєю самовідданою працею відновлював країну в повоєнні роки. Крім того, харків'янам показали кадри часів Другої світової, розповіли про події першого дня війни, про часи окупації Харкова нацистськими загарбниками.

Зазначимо, що раніше міська влада звернулася до харків'ян з проханням заповнити «Стрічку пам'яті» прізвищами родичів, які своїми подвигами наближали День великої перемоги. Протягом двох днів списки героїв відображалися рядком, що біжить, в ефірі місцевих телеканалів.

За словами секретаря Харківської міської ради Ігоря Терехова, цю ініціативу підтримало багато містян, оскільки Харків - це місто, яке пам'ятає про подвиги своїх героїв і шанує пам'ять загиблих за Батьківщину.

«Дуже багато людей відгукнулися на нашу ініціативу надіслати імена своїх рідних, яких, на жаль, вже немає в живих. Хтось із них загинув, хтось був в евакуації, повернувся до зруйнованого Харкова і відновлював його. Це наші земляки. Ми шануємо їхню пам'ять і пишаємося ними», - зазначив Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини