Програма компенсації «теплих кредитів» затребувана серед харків'ян
12 травня 2021 16:34 ЖКГ
Програма компенсації «теплих кредитів» затребувана серед харків'ян З початку реалізації міської програми компенсації кредитів на енергозбереження нею скористалися 1 147 сімей на загальну суму 3 млн 210 тис грн.

Про це сьогодні, 12 травня, на засіданні постійної комісії з питань промисловості, економічного розвитку і власності Харківської міськради повідомив директор Департаменту економіки та комунального майна Михайло Фатєєв.

Він нагадав, що програма часткового відшкодування «теплих кредитів» фізичним особам стартувала в Харкові в 2017 році. Її мета - допомогти жителям міста утеплювати будинки, тим самим заощаджуючи на оплаті послуг теплопостачання. Згідно з цією програмою, з міського бюджету позичальники можуть отримати компенсацію 10% тіла кредиту для всіх громадян і 20% - для багатодітних сімей. Крім того, харків'яни можуть скористатися урядовою програмою «теплих кредитів», яка передбачає відшкодування з держбюджету 20% суми кредиту (але не більше 12 тис. грн) на придбання негазових/неелектричних котлів і 35% суми кредиту (але не більше 14 тис. грн ) на придбання енергоефективного обладнання і матеріалів для власників приватних будинків.

«Ця програма затребувана серед харків'ян. Щорічно нею користуються сотні сімей, які вже можуть бачити результати енергозбереження. З нашого боку ніяких обмежень немає, тобто отримати компенсацію з міського бюджету може кожен, хто оформить так званий «теплий кредит». Цього року на ці потреби в міському бюджеті було закладено 1,5 млн грн, що повністю покриває потреби городян», - підкреслив Михайло Фатєєв.

Нагадаємо, для отримання «теплого кредиту» необхідно звернутися у відділення «Ощадбанку» або «Укргазбанку». На кредитні кошти можна утеплити будинок, замінити батареї і вікна, провести інші роботи з теплозбереження та енергоефективності.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини