У Харкові відзначили День науки
14 травня 2021 15:18 Освіта
У Харкові відзначили День науки Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов сьогодні, 14 травня, привітав науковців міста з Днем науки в стінах Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова.

Під час засідання вченої ради він вручив Почесні грамоти виконкому Харківської міської ради кращим вченим міста.

«Харків - це місто науки, і це здорово, що у нас є багато вищих навчальних закладів. У нас у місті жили і працювали три нобелівські лауреати, є цілі династії вчених, і ми дуже пишаємося, що наші виші, наші науково-дослідні інститути є одними з найкращих у світі. Міська влада ефективно взаємодіє з університетами Харкова. Дуже показовий приклад - університет міського господарства. Багато об'єктів у місті були побудовані завдяки нашій співпраці саме з цим вишем. І у нас є багато планів на майбутнє, які ми хочемо разом реалізувати», - зазначив Ігор Терехов.

У свою чергу ректор ХНУМГ імені О. М. Бекетова Володимир Бабаєв подякував місту за можливість на практиці навчати студентів, а потім працевлаштовувати випускників.

«70 відсотків робіт, які ми виконуємо, - це замовлення міської влади. У всіх цих роботах участь беруть і наші студенти, на практиці навчаючись і розбираючись у всіх нюансах. Чимало випускників, отримавши диплом, працює на комунальних підприємствах міста. І діти, і батьки розуміють, що, закінчивши наш університет, у них є прекрасна можливість працевлаштуватися в Харкові», - зазначив Володимир Бабаєв.

Довідка. День науки відзначається в Україні кожну третю суботу травня, цього року - 15 травня.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини