У місті продовжують встановлювати нові контейнери для сміття
21 травня 2021 16:25 ЖКГ
У місті продовжують встановлювати нові контейнери для сміття КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» у 2021 році планує встановити 340 контейнерів європейського зразка у дворах житлових будинків міста.

Про це сьогодні, 21 травня, на засіданні постійної комісії з питань екологічної політики повідомила заступник начальника управління екології та благоустрою Департаменту житлово-комунального господарства Руслана Колодна.

За її словами, в господарському віданні підприємства наразі знаходиться 9 550 контейнерів, переважна більшість з яких є сучасними контейнерами європейського зразка. Цього року планують встановити 340 таких контейнерів, після чого для повного переоснащення контейнерського парку залишиться ще 500. 

Також вона зазначила, що рухомий склад КП «КВПВ» нараховує близько 200 одиниць спеціалізованої техніки, яка постійно оновлюється.

«Під час експлуатації нового транспорту практично відсутні викиди в атмосферу. Крім того, оновлення автопарку дозволяє зменшити на 15% витрати на придбання палива та на 10% - час на прибирання, а також збільшити обсяг вивозу побутових  відходів», - зазначила Руслана Колодна. 

Нагадаємо, щорічно КП «КВПВ» вивозить 2,3 млн куб. м твердих побутових відходів. У 2020 році за рахунок коштів бюджету територіальної громади Харкова підприємство придбало 10 сміттєвозів «Ford 1833» і два телескопічних навантажувачи «Monitou». За рахунок власних коштів на «КВПВ» закупили три сміттєвози для збору ТПВ та КМО «Iveco», два автомобілі «Ford Transit» в комплекті з інструментами для виїзного ремонту контейнерного парку та 400 євроконтейнерів.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини