У Харкові пройшов масштабний Велодень
23 травня 2021 13:13 Спорт
У Харкові пройшов масштабний Велодень Спортивно-масовий захід «Велодень-2021» відбувся сьогодні, 23 травня, у Харкові.

У ньому взяли участь близько 13 тис. осіб.

Спочатку на пл. Свободи був організований один із наймасштабніших флешмобів за всю історію Велодня: його учасники вишикувалися таким чином, щоб «створити» герб Харкова, олімпійські кола і карту України. Відповідний рекорд був внесений до Книги рекордів України, а автор ідеї флешмоба Тетяна Романюк отримала в якості призу велосипед.

Після цього всіх велосипедистів, які зібралися на площі, привітав секретар Харківської міської ради Ігор Терехов.

«Сьогодні ми проводимо Велодень п'ятнадцятий раз, тобто для нас це стало вже доброю традицією! Ми разом проїдемося центром міста і ще раз доведемо, що Харків - це спортивне місто, що займатися спортом - модно, і що ми - за здоровий спосіб життя! У Харкові і далі будуватимуться траси для занять велоспортом, і велодоріжки з'являться ще в більшій кількості, адже велоспорт - це круто!» - підкреслив Ігор Терехов.

З нагоди свята кращим харківським велогонщикам, тренерам, засновникам та активістам харківського Велодня він вручив Подяки міського голови.

Об 11:00 від пам'ятника козакові Харьку стартував велопробіг за оновленим 9-кілометровим маршрутом: пл. Свободи - пр. Науки - вул. Дерев'янка (розворот) - пр. Науки - пл. Свободи.

Після велопараду на пл. Свободи були організовані розіграші призів. Також серед учасників велопробігу пройшов конкурс на найяскравішу захисну маску.

Зазначимо, що в останні роки міська влада приділяє велику увагу розвитку велосипедної інфраструктури Харкова. Так, у місті збудовано понад 20 км велодоріжок, функціонує Велоцентр, були відкриті велоСТО та муніципальний прокат велосипедів.

Довідка. Велодень - це масштабний соціально-спортивний проєкт, який проходить у Харкові з 2006 року і популяризує здоровий спосіб життя, пропагує безпеку та взаємоповагу до всіх учасників дорожнього руху.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини