У парку Горького відбудеться свято до Дня захисту дітей
28 травня 2021 16:17 Культура
У парку Горького відбудеться свято до Дня захисту дітей День захисту дітей відзначать 30 травня у Центральному парку культури і відпочинку ім. Горького.

В рамках святкувань відбудеться конкурс малюнків «Місто твоєї суперсили». За задумом, головна алея парку перетвориться на художню майстерню, де діти на асфальті зможуть намалювати Харків майбутнього. За участь у конкурсі всі учасники отримають солодкі подарунки, а кращі роботи будуть відзначені особливими призами. Початок конкурсу – о 12:00. 

Крім того, на території Лігва Біллі Кіда розміститься майстерня, де усі охочі зможуть долучитися до висадження фермерського городу ковбоя або власноруч зібрати корабель. Вдень на сцені перед Лігвом відбудеться музична вистава «Пригоди Біллі Кіда». 

Для найменших гостей свята з 15:00 до 18:00 працюватиме святкова локація у Дитячому парку. Вони зможуть пограти у гігантський твістер, взяти участь у шоу мильних бульбашок, а також станцювати з казковими героями. 

За словами організаторів, з 12:30 до 21:30 центральна площа парку біля колеса огляду вируватиме гарним настроєм та позитивними емоціями. Так, для гостей свята виступатимуть дитячі колективи, оркестри, танцюристи та циркачі. Крім того, відбудеться танцювальний флешмоб «Clаp Clap», до участі в якому запрошують усіх охочих. 

З повною програмою заходів у парку можна ознайомитися тут.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини