У Харкові встановили меморіальну дошку Герою України Дмитру Каплунову
31 травня 2021 17:47 Суспільство
У Харкові встановили меморіальну дошку Герою України Дмитру Каплунову Меморіальну дошку полковнику СБУ, Герою України Дмитру Каплунову встановили сьогодні, 31 травня, на фасаді будівлі Харківської школи №153, де він навчався.

У заході взяли участь секретар Харківської міської ради Ігор Терехов, начальник Центру спеціальних операцій «А» Служби безпеки України Сергій Дусик, вчителі та учні, родина Дмитра Каплунова, колеги та друзі.

«Сьогодні ми відкриваємо дошку Герою України, який віддав життя за те, щоб у нас не було війни. Війна - це жах. Вона забирає життя найкращих синів і дочок. Але саме завдяки таким героям, яким був Дмитро Каплунов, ми маємо можливість жити і працювати в мирному місті Харкові. Світла пам'ять герою!» - зазначив Ігор Терехов.

З початку антитерористичної операції на Донбасі Дмитро Каплунов у складі зведених оперативно-бойових груп брав участь у різних операціях, в тому числі з протидії розвідувально-диверсійним групам бойовиків. 1 грудня 2019 року Дмитро Каплунов і його бойовий побратим Денис Волочай у складі групи виконували бойове завдання і в результаті вибуху міни загинули.

Заслуги Дмитра Каплунова були відзначені державними нагородами: орденом «За мужність» III ступеня, медаллю «Захиснику Вітчизни», відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції». Також йому було присвоєно звання Героя України з врученням ордена «Золота Зірка» (посмертно).

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:

Друкувати
Останні новини