У Харкові нагородили колективи кращих медустанов міста
18 червня 2021 16:32 Місто
У Харкові нагородили колективи кращих медустанов міста Церемонія нагородження колективів кращих медичних установ Харкова пройшла сьогодні, 18 червня, в мерії.

З прийдешнім Днем медичного працівника головних лікарів міських лікарень і поліклінік привітав секретар Харківської міської ради Ігор Терехов.

«Ми всі прекрасно розуміємо, що нагорода трудовим колективам, які ви очолюєте, перш за все стосується до вас. Бути головним лікарем дуже важко: організувати злагодженість в колективі, впроваджувати медичну реформу, ремонтувати ваші медустанови і часом брати на себе стільки невдячної господарської роботи. Але ви все це робите, і робите добре. Я вдячний кожному з вас, що в нелегкий час пандемії ви змогли організувати колектив і пройшли це випробування гідно. Будьте впевнені, місто гідно оцінює вашу працю. Низький вам уклін за це», - зазначив Ігор Терехов.

За сумлінну та плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток галузі охорони здоров'я в Харкові та з нагоди професійного свята колективи комунальних медустанов міста нагородили Почесними грамотами виконкому міськради.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини