У Харкові розширюють можливості отримання паспортних послуг
29 червня 2021 14:18 Місто
У Харкові розширюють можливості отримання паспортних послуг Громадяни зможуть отримувати паспортні послуги у Центрі надання адміністративних послуг на Гімназійній набережній, 26.

Найближчим часом там встановлять необхідні станції, для того щоб надавати громадянам послуги з оформлення і видачі закордонного паспорта та паспорта громадянина України у формі картки. Центр стане десятим за рахунком, який надає відповідні послуги у Харкові. 

Крім того, в територіальних підрозділах  ЦНАП Новобаварського та Київського районів невдовзі буде встановлено спецобладнання, за допомогою якого громадяни зможуть отримувати послуги з державної реєстрації транспортних засобів та видачі посвідчення водія. Таким чином, в місті  функціонуватиме сім центрів, у яких, незалежно від зареєстрованого місця проживання, громадяни зможуть отримувати сервісні послуги МВС.

Зазначимо, що загалом у місті працюють 12 центрів надання адміністративних послуг. Деякі послуги можна отримати онлайн. Детальну інформацію можна дізнатися на сайті і в соціальних мережах ЦНАП.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини