У Харкові випустили поштові марки, присвячені Геннадію Кернесу
25 червня 2021 18:58 Місто
У Харкові випустили поштові марки, присвячені Геннадію Кернесу До дня народження колишнього міського голови Геннадія Кернеса в Харкові випустили пам'ятний блок поштових марок.

Презентація пройшла сьогодні, 25 червня, в Харківському дипломатичному клубі.

На дев'яти марках зображений Геннадій Кернес у різних робочих та урочистих моментах, в тому числі шаржова фігурка з його фірмовим жестом перемоги. Тираж поштового блоку - 350 примірників.

Як зазначив секретар Харківської міської ради Ігор Терехов, випуск марок став першим кроком в увічненні пам'яті Геннадія Кернеса.

«Як ви знаєте, ми виносимо на сесію міськради питання про присвоєння Геннадію Адольфовичу звання Почесного громадянина міста Харкова. Також у День міста на будівлі мерії буде відкрита меморіальна дошка на його честь. Крім того, ми вивчаємо думку харків'ян, як ще увічнити його пам'ять», - розповів Ігор Терехов.

Подробицями створення поштового блоку поділилася його автор - головний художник міста Харкова Світлана Дуденко.

«Ці марки про те, якою Геннадій Кернес був людиною. Він керував містом, захоплювався спортом, любив дітей, шанував історію та зробив багато корисних для міста справ. А ще він володів унікальним почуттям гумору. Наприклад, ця намальована фігурка мера, яка добре знайома всім харків'янам, створювалася не один місяць. І коли ми її затвердили, то він сказав, що хоче, щоб його запам'ятали саме таким», - зазначила Світлана Дуденко.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини