Харків’янам пропонують стати опікунами тварин із міського притулку
05 липня 2021 12:56 Суспільство
Харків’янам пропонують стати опікунами тварин із міського притулку У Харкові стартував соціальний проєкт «Кураторство тваринки», що реалізується Харківським міським притулком.

Як повідомили в КП «Центр поводження з тваринами», кураторство є гарним варіантом для тих харків’ян, які хочуть проводити вільний час з собакою чи котом, але в них немає можливості завести вихованця вдома. 

У рамках проєкту фахівці центру консультуватимуть кураторів, які взяли шефство над вихованцями з притулку: допомагатимуть із знайомством, дресируванням та соціалізацією, а також розказуватимуть про алгоритми прилаштування і пошуку для тварини нової домівки. 

Як зазначили ініціатори проєкту, куратори зможуть приїжджати до своїх підопічних у притулок, щоб проводити час разом, рекламувати вихованця у соціальних мережах для якнайшвидшого влаштування в нову сім’ю, допомагати у догляді за твариною, навчати командам і разом брати участь у соціальних проєктах від міського притулку. Інформація про кураторів буде зазначатися на вольєрах вихованців. 

Аби долучитися до проєкту, необхідно вибрати підопічного і стати йому «тимчасовим господарем». Зробити це можна онлайн або в самому притулку, який знаходиться за адресою: пр. Гагаріна, 358. 

Зазначимо, що такий проєкт стартував також для шкіл та організацій. Детальнішу інформацію про участь можна отримати за тел.: 0800-50-43-13. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини