Анкету на отримання «Картки харків'янина» можна заповнити онлайн
19 липня 2021 14:46 Місто
Анкету на отримання «Картки харків'янина» можна заповнити онлайн Електронну анкету на отримання «Картки харків'янина» презентували сьогодні, 19 липня, в прес-центрі Харківської міської ради.

За словами керівника КУ «Офіс реформ Харкова» Павла Столбового, для того, щоб простим і зручним було не тільки використання «Картки харків'янина», а й її оформлення, робоча група створила два варіанти анкети - паперовий і електронний.

Як повідомила директор Департаменту цифрової трансформації Галина Литвинець, електронну анкету можна заповнити на Порталі електронних сервісів Харкова, а також на сайті і у мобільному додатку «Мій Харків», попередньо пройшовши електронну ідентифікацію (за допомогою електронного підпису або через систему BankID НБУ). Найближчим часом докладна інструкція заповнення з'явиться на сторінці проєкту в соцмережах.

«Попри те, що сервіс був запущений тільки 15 липня, ним вже скористалося майже 2 тисячі осіб. Це означає, що проєкт є дуже популярним і багато харків'ян хочуть до нього приєднатися», - розповіла Галина Литвинець.

Як зазначив Павло Столбовий, школярі, їхні батьки, співробітники комунальних підприємств вже заповнюють анкети в паперовому форматі. Також цим варіантом незабаром зможуть скористатися всі охочі. Зробити це можна буде в центрах надання адміністративних послуг, управліннях праці та соціального захисту населення, адміністраціях районів.

Зазначимо, що при заповненні анкети містяни самостійно обирають зручний для них пункт видачі «Картки харків'янина». Коли вона буде готова, власники отримають про це повідомлення.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини