Харківські стартапи мають можливість отримати фінансування в рамках міжнародної грантової програми
28 липня 2021 16:39 Суспільство
Харківські стартапи мають можливість отримати фінансування в рамках міжнародної грантової програми Презентація міжнародної грантової програми «Poland Prize» відбулась сьогодні, 28 липня, у Муніципальному стартап-центрі.

Як розповів голова правління Фонду розвитку Східної та Центральної Європи, експерт з питань євроінтеграції України Кшиштоф Лонтка, завдяки цій програмі українські стартапи мають можливість отримати грант до 70 тис. євро та експертний супровід для виходу на міжнародний ринок. 

Зазначимо, що програма розрахована на стартапи, які хочуть розвинути і масштабувати свою ідею через партнерство з великими корпораціями в Польщі з можливістю вийти на ринки інших європейських країн. У програмі можуть брати участь будь-які проєкти, що працюють за такими напрямками, як роботизація і кібербезпека, нові матеріали для виробництва, біотехнології, енергетика, електромобільність тощо.

Після презентації програми у рамках проєкту «Connect Poland Prize» було підписано Лист про наміри щодо співпраці між Комунальною установою «Муніципальний стартап-центр Харкова» та Люблінським науково-технологічним парком як бенефіциаром програми «Poland Prize».

Захід пройшов під патронатом секретаря Харківської міської ради Ігоря Терехова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини