Ігор Терехов привітав Еліну Світоліну з «бронзою» Олімпіади
31 липня 2021 17:51 Місто
Ігор Терехов привітав Еліну Світоліну з «бронзою» Олімпіади Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов, міська рада та її виконавчий комітет вітають почесну харків'янку, першу ракетку України Еліну Світоліну з бронзовою нагородою Олімпійських ігор-2020.

«Учергове Ви продемонстрували свою непохитну волю до перемоги, майстерність і силу духу. В історії українського тенісу Ви перша принесли олімпійську медаль, і ми шалено пишаємося цим. Для Харкова це багато значить.

Дякуємо Вам за силу волі і титанічну працю. Своїм прикладом Ви даєте харківським спортсменам мотивацію займатися спортом і ніколи не зупинятися на досягнутому.

Бажаємо Вам подальших успіхів і удачі на турнірі WTA 1000 в Цинциннаті. Впевнені, що попереду Вас чекають не менш яскраві перемоги. Харків'яни щиро вболівають за Вас!» - сказано у привітанні.

Зазначимо, що сьогодні, 31 липня, на шляху до перемоги Еліна Світоліна обіграла казахську тенісистку Олену Рибакіну з рахунком 1:6, 7:6, 6:4. Ця нагорода стала п'ятою бронзовою медаллю для збірної України в Токіо і першою олімпійською нагородою в тенісі з часів незалежності.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини