Еліна Світоліна проведе в Харкові унікальний тенісний турнір
02 серпня 2021 14:48 Спорт
Еліна Світоліна проведе в Харкові унікальний тенісний турнір Тенісний турнір нового формату «Kharkiv City Cup by Elina Svitolina Foundation» пройде 16-22 серпня у Харкові.

Як повідомили в Департаменті у справах сім'ї, молоді та спорту, за призи першої ракетки України Еліни Світоліної змагатимуться 300 спортсменів у віці від 8 до 97 років.

«Формат турніру об'єднає всіх, хто любить цю гру: дітей, юніорів, дорослих, ветеранів, людей з обмеженими можливостями, професіоналів та аматорів. Події такого масштабу в Україні ще не було. Здорово, що Еліна Світоліна підтримала ініціативу проведення цього турніру, а її благодійний фонд став співорганізатором змагань. Упевнений, що разом ми зробимо теніс ще популярнішим у місті і в країні», - зазначив директор департаменту Олексій Чубаров.

У свою чергу Еліна Світоліна зазначила, що розвиток тенісу в Україні - її мета, і Харків для цього вона вибрала не випадково.

«Для мене це рідне місто, звідки почався мій шлях у професійний світ великого тенісу. Не випадково саме в Харкові, завдяки масштабній підтримці міської влади, буде реалізована програма мого благодійного фонду - проведення загальноміського тенісного турніру. Саме такі турніри потрібні нашій країні для популяризації тенісу», - підкреслила Еліна Світоліна.

Турнір проходитиме одночасно на 30 кортах в п'яти тенісних клубах Харкова:
- діти до 10 років - ТК «Унікорт»;
- діти до 12 років - «Superior Golf & Spa Resort»;
- дівчата до 16 років, дорослі гравці, тенісисти на візках, ветерани тенісу (від 35 років до 90 і старше) - ТК «Central Park»;
- юнаки до 16 років - ТК «АКС»;
- резервні корти (на випадок несприятливої ​​погоди) - ТК «Sport & Court».

Нагородження переможців пройде 22 серпня в «Superior Golf & Spa Resort». В рамках гала-вечора відбудеться благодійний аукціон, на який організатори виставлять унікальні лоти. Всі кошти від продажу будуть спрямовані на реалізацію подальших тенісних програм і розвиток цього виду спорту.

Організатор турніру - Департамент у справах сім'ї, молоді та спорту.

Довідка. Еліна Світоліна - перша ракетка України, переможниця 15 одиночних турнірів WTA (Women's Tennis Association), півфіналістка турнірів Великого Шолома (Wimbledon-2019 та US Open-2019). Бронзовий призер Олімпійських ігор-2020 у Токіо. У 2019 заснувала в Україні свій благодійний фонд, головною метою якого є підтримка юних талантів і розвиток тенісу. У 2020 році стала Почесним громадянином міста Харкова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини