Міська влада просить харків'ян з розумінням поставитися до обмежень у відвідуванні зоопарку
18 серпня 2021 21:00 Суспільство
Міська влада просить харків'ян з розумінням поставитися до обмежень у відвідуванні зоопарку У день відкриття Харківський зоопарк зможе прийняти обмежену кількість відвідувачів.

Про це сьогодні, 18 серпня, в ефірі харківської радіостанції «MFM» повідомив директор Департаменту у справах інформації та зв'язків з громадськістю Юрій Сідоренко.

За його словами, такі заходи пов'язані з тим, щоб дати тваринам можливість адаптуватися до нових умов проживання.

«Зараз звірі обживають свої нові локації. Їм важко, багато хто не хотів виходити зі своїх старих вольєрів. За час реконструкції зоопарку вони відвикли від великої кількості людей, для них це важко психологічно, і їм потрібен час для адаптації. Українська асоціація зоопарків і наші місцеві фахівці вирішили, що якийсь час відвідувати зоопарк можуть не більше 3,5-5 тис. осіб на день. Тому в День міста до зоопарку зможе потрапити обмежена кількість відвідувачів. Це будуть близько 200 дітей з інвалідністю, журналісти, працівники міського ЖКГ. Далі відвідування буде можливим для дітей пільгових категорій, працівників комунальних підприємств», - зазначив Юрій Сідоренко.

За розрахунками міської влади, приблизно в середині вересня інші харків'яни вже зможуть реєструватися на відвідування зоопарку на його сайті. Вони будуть отримувати унікальний QR-код, який надасть можливість безкоштовно зайти до зоопарку не частіше, ніж один раз на два тижні. При цьому не харків'яни зможуть купувати квитки на відвідування зоопарку приблизно з жовтня.

Ще один спосіб потрапити до зоопарку - виграти безкоштовні квитки в вікторинах, які Харківський зоопарк проводить зараз на своїх інтернет-сторінках.

«Ми просимо харків'ян з розумінням поставитися до ситуації, що склалася, але ризикувати здоров'ям і життям тварин не маємо права. Ми всі чекали відкриття зоопарку п'ять років, тому давайте почекаємо ще місяць-два, і все налагодиться - всі бажаючі зможуть без проблем потрапити до найкращого зоопарку України», - підкреслив Юрій Сідоренко.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини