Харківський зоопарк почав роботу після реконструкції
23 серпня 2021 14:47 Місто
Харківський зоопарк почав роботу після реконструкції Харківський зоопарк сьогодні, 23 серпня, офіційно відкрив свої двері для відвідувачів після масштабної реконструкції.

Першими екскурсію по зоопарку змогли відвідати діти з обмеженими фізичними можливостями, працівники комунальних підприємств міста, журналісти. У святі також взяв участь президент ФК «Металіст» Олександр Ярославський.

З відкриттям зоопарку харків'ян привітав секретар Харківської міської ради Ігор Терехов. Він підкреслив, що, хоча реконструкція і почалася п'ять років тому, але фактично будівництво велося лише останні два роки - після президентських виборів.

«Це сталося! Коли ми починали цей проєкт, то багато хто сумнівався і не вірив у його успіх. Але сьогодні ви всі переконалися, що немає нічого неможливого, коли є воля і бажання! За два роки ми побудували унікальний зоопарк - для харків'ян і всієї України. Це результат великої роботи наших архітекторів і будівельників. І цей зоопарк буде одним із кращих в Європі і за колекцією тварин, і за умовами їх утримання. Далі ми поступово відкриватимемо наступні локації, і ви побачите Харківський зоопарк у всій красі», - зазначив Ігор Терехов.

Нагадаємо, що, починаючи з 23 серпня, потрапити на екскурсію до зоопарку можна тільки за іменними запрошеннями, які видають деяким пільговим категоріям харків'ян. Найближчим часом почнуться екскурсії для дітей працівників комунальних підприємств. Вже у вересні на екскурсії зможуть записатися онлайн всі харків'яни, а в жовтні відвідати зоопарк отримають можливість і мешканці інших міст України.

Зараз у Харківському зоопарку відвідувачів чекають два види екскурсій - «Стежка тигра» і «Африканська савана». У міру того як зоопарк збільшуватиме пропускну здатність, кількість екскурсій та об'єктів для відвідування зростатиме.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини