Ігор Терехов вручив нагрудні знаки новим почесним громадянам міста
23 серпня 2021 22:18 Місто
Ігор Терехов вручив нагрудні знаки новим почесним громадянам міста Церемонія вшанування нових Почесних громадян міста Харкова відбулася сьогодні, 23 серпня, на пл. Свободи під час святкування Дня міста Харкова.

Відзнаки, медалі та нагрудні знаки новим Почесним громадянам міста Харкова вручив секретар Харківської міської ради Ігор Терехов.

Цього року церемонія нагородження була особливою. Це пов'язано з тим, що вперше звання було присвоєне посмертно - колишньому Харківському міському голові Геннадію Кернесу. Нагороду отримали його сини - Кирило Кернес і Даніїл Привалов.

«Почесний харків'янин - це людина, яка своєю працею, знаннями і завзятістю в роботі прославляє Харків. Саме такою людиною, яка любила Харків і робила для нього все можливе, а часом і неможливе, був Геннадій Адольфович. Він три рази ставав мером Харкова і зробив для нього дуже багато, але головне - він навчив нас любити і пишатися Харковом!» - зазначив Ігор Терехов.

Загалом цього року вище для харків'ян звання, засноване 133 роки назад, було присвоєне вісьмом жителям міста. Почесними громадянами міста Харкова стали:
1. Геннадій Кернес (посмертно) - Харківський міський голова з 2010 по 2020 рік, кандидат наук з державного управління; нагороджений орденом «За заслуги» III ступеня та орденом Святогробського Братства II ступеня.
2. Алла Бобейко - головний лікар Міської клінічної лікарні №13; заслужений лікар України, нагороджена орденом княгині Ольги III ступеня.
3. Валентин Голік - голова правління громадської організації «Харківський клуб «Генерал»; генерал-майор, нагороджений низкою державних, відомчих нагород і відзнак.
4. Євген Комаровський - лікар вищої категорії, кандидат медичних наук, телеведучий, володар премії «Телетріумф».
5. Катіб Сафар огли Мамедов - скульптор, педагог, професор, народний художник України.
6. Олексій Настаченко - художній керівник театру «Мадригал», викладач Харківської державної академії культури; заслужений діяч мистецтв України.
7. Олексій Середа - начальник Державної гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус»; генерал-майор, нагороджений низкою нагород і відзнак.
8. Валерій Фадєєв - заступник голови правління АТ «ФЕД», лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки.

Після церемонії нагородження на пл. Свободи виступили українські співачки MARUV і Настя Каменських.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини