До кінця року всі харківські школи обладнають системами відеоспостереження
27 серпня 2021 14:11 Освіта
До кінця року всі харківські школи обладнають системами відеоспостереження До кінця 2021 року 40% дитсадків і 100% шкіл у Харкові будуть обладнані системами відеоспостереження.

Про це сьогодні, 27 серпня, повідомила директор Департаменту освіти Ольга Деменко під час міської педагогічної конференції, на якій розповіла про готовність міста до нового навчального року.

Вона нагадала, що 1 вересня за парти сядуть понад 140 тис. школярів, з них 13 тис. - першокласники, а в дитсадки піде близько 43,5 тис. дітей.

«Цього року почне роботу дитсадок №436 і п'ять приватних закладів дошкільної освіти, також відкриються нові групи - це понад 300 додаткових місць для дітей. Зараз у Харкова - один із кращих показників в Україні за охопленням дошкільною освітою», - зазначила Ольга Деменко.

Вона також повідомила, що в рамках підготовки до нового навчального року були замінені вікна в 119 школах, відремонтовані покрівлі, актові зали та спортзали, придбано меблі, закуповується технологічне обладнання. В цілому капремонти проводилися в 86% учбових закладів.

Крім того, як повідомила Ольга Деменко, в новому навчальному році відкриється 13 реконструйованих шкільних стадіонів, а всього за дев'ять років було реконструйовано 132.

«Зараз у школах функціонують 372 навчально-комп'ютерних комплекси і 107 сучасних кабінетів. Дванадцять установ уже отримали нове обладнання, і ще буде придбано 18 кабінетів природничо-математичного циклу», - повідомила директор департаменту.

За її словами, поступове поліпшення матеріально-технічної бази шкіл сприяє підвищенню якості навчання і підготовки учнів до предметних олімпіад і конкурсів.

«У минулому навчальному році переможцями всеукраїнських дистанційних олімпіад стали 66 школярів з Харкова, 29 юних дослідників перемогли в конкурсі Малої академії наук. Особлива наша гордість - успіхи в міжнародних олімпіадах. Останнє таке досягнення - «золото», два «срібла» і «бронза» на Міжнародній олімпіаді з математики, де збірна України посіла шосте місце серед 107 команд світу. А що стосується просто навчання, то минулого року золоті та срібні медалі отримали 8% випускників - такого результату ми не бачили останні 15 років», - зазначила Ольга Деменко.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини