Першокурсників Харківського медуніверситету посвятили в студенти
31 серпня 2021 12:51 Освіта
Першокурсників Харківського медуніверситету посвятили в студенти Свято посвяти в студенти відбулося сьогодні, 31 серпня, в Харківському національному медичному університеті.

У заході взяли участь секретар Харківської міської ради Ігор Терехов, ректор вишу Валерій Капустник, декани факультетів, першокурсники та їхні батьки.

Під час свята студенти зачитали клятву першокурсника, а Ігор Терехов звернувся до них з напутніми словами.

«До медуніверситету вступити дуже непросто, а закінчити його - ще складніше. Харківська медична школа дуже серйозна. Ви, напевно, будете вчитися за анатомічним атласом Рафаїла Синельникова, проходити практику в Інституті терапії імені Любові Малої. Можна перераховувати багато знаменитих харків'ян, які віддали своє життя медицині. І вам потрібно бути не просто кваліфікованими лікарями, а ще й психологами, і просто добрими людьми. І тоді пацієнти будуть вам вдячні, вони вас любитимуть і цінуватимуть. Ваш шлях не буде легким. І останні події, пов'язані з пандемією, довели, наскільки у нас відповідальні медики. Я хочу, щоб ви стали справжніми лікарями і рятували життя людей. А ми як міська влада будемо робити все, щоб ви жили в комфортному і затишному місті Харкові», - зазначив Ігор Терехов.

Довідка. Харківський національний медичний університет налічує 70 кафедр і 7 факультетів, в складі яких працює близько 1 тис. науково-педагогічних працівників. Підготовка студентів і лікарів-інтернів здійснюється на 48 кафедрах, які розміщені на 106 клінічних базах в 70 лікувально-профілактичних і спеціалізованих медичних установах міста Харкова та області.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини