У Харкові відкриється ще один муніципальний автобусний маршрут
01 вересня 2021 14:35 Інфраструктура
У Харкові відкриється ще один муніципальний автобусний маршрут Найближчими днями на муніципальний маршрут №217е вийдуть нові турецькі автобуси «Карсан».

Про це сьогодні, 1 вересня, повідомив директор КП «Тролейбусне депо№2» Дмитро Липовий.

Він нагадав, що з сьогоднішнього дня в Харкові відновлені автобусні маршрути №17е, 245е та 272е. Зараз на них курсують 13 восьмиметрових автобусів.

«Маршрути тільки почали роботу, тому графіки руху ще коригуються, як і кількість рухомого складу. За необхідності будемо додавати. Я хочу, щоб усі розуміли: це маршрути, які приватні перевізники припинили обслуговувати, але в них є величезна затребуваність серед жителів міста. Тому міський транспорт відновлює перевезення на цих маршрутах. Тобто, ці маршрути стали муніципальними - інших перевізників там немає і не буде», - зазначив Дмитро Липовий.

За його словами, тарифи на проїзд залишилися точно такими ж, якими були до припинення роботи маршрутів, - від 7 до 10 грн. Тільки тепер оплата надходить до комунального підприємства і виключно за системою «E-ticket» - готівкові гроші на муніципальних автобусних маршрутах не приймають.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини