У Харківській міськраді нагородили кращих підприємців
02 вересня 2021 15:48 Місто
У Харківській міськраді нагородили кращих підприємців Прийом з нагоди Дня підприємця пройшов сьогодні, 2 вересня, у Харківській міській раді.

З професійним святом присутніх привітав секретар міськради Ігор Терехов.

«Чимало людей думає, що підприємцем бути легко. Насправді це дуже непросто. Ви все робите самі, ризикуєте і берете на себе відповідальність, в тому числі за людей, яким дали роботу. Щоб бути успішним у цій сфері, необхідно проявляти лідерські якості, мати особливий склад розуму і підприємницьке чуття. Міська влада прагне знайти повне взаєморозуміння з бізнесом, зробити так, щоб інвестор хотів прийти до Харкова, щоб різні перешкоди, які існують, були прибрані. Це стосується оформлення земельних ділянок, дозвільних документів на будівництво тощо. Нам багато чого треба змінити, але я впевнений, що в підсумку Харків стане зоною комфорту для роботи всіх бізнес-структур», - зазначив Ігор Терехов.

Секретар міськради також нагадав, що в умовах пандемії міська влада підтримала підприємців. Зокрема, звільнила від орендної плати за користування комунальним майном, знизила ставки орендної плати за землю, виділила 52 млн грн фінансової підтримки підприємцям, які змушені були зупинити свою діяльність на період карантинних обмежень та ін.

З нагоди професійного свята Ігор Терехов вручив кращим підприємцям міста Почесні грамоти виконавчого комітету Харківської міської ради і Подяки міського голови.

Довідка. День підприємця відзначається в Україні щорічно в першу неділю вересня. Професійне свято було встановлене Указом Президента України від 5 жовтня 1998 року.

На сьогодні в Харкові працюють понад 119 тис. фізичних осіб-підприємців та понад 19 тис. підприємств великого, середнього і малого бізнесу, які забезпечують робочими місцями близько 325 тис. найманих працівників.

Нагадаємо, з 3 по 5 вересня в Харкові, на пл. Свободи, пройде ярмарок товарів, присвячений Дню підприємця.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини