Харків'яни зможуть безкоштовно відвідувати зоопарк один раз на місяць
07 вересня 2021 15:07 Місто
Харків'яни зможуть безкоштовно відвідувати зоопарк один раз на місяць Жителі міста зможуть оформити безкоштовне запрошення у Харківський зоопарк один раз у 30 днів.

Про це сьогодні, 7 вересня, в пресцентрі Харківської міської ради повідомила прессекретар Харківського зоопарку Жанна Сусло.

За її словами, для отримання безкоштовного запрошення харків'янам необхідно попередньо зареєструватися на сайті зоопарку або через встановлені біля входу термінали. Для реєстрації необхідно вибрати екскурсію, а також дату і час візиту. Дітям молодше 14 років при наявності безкоштовного запрошення у супроводжуючого оформлювати окреме запрошення не потрібно.

Своєю чергою директор КУ «Офіс реформ» Павло Столбовий зазначив, що зоопарк є одним з головних партнерів соціального проєкту «Картка харків'янина», і його безкоштовне відвідування харків'янами оплачується з міського бюджету. У зв'язку з цим потрібно здійснювати облік наданої послуги, для чого і була розроблена електронна система реєстрації. Також завдяки цій системі розподіляють кількість відвідувачів зоопарку на кожен день, що становить від 5 до 8 тисяч осіб.

Крім того, директор Харківського зоопарку Олексій Григор'єв підкреслив, що обмеження на відвідування зоопарку буде діяти орієнтовно до листопада. З досвіду зоопарку в колишні роки, його відвідуваність у зимовий період зменшується в 10-15 разів, у зв'язку з чим зникає необхідність в обмеженні кількості відвідувачів.

Нагадаємо, що можливість придбання квитків у Харківський зоопарк буде доступна для гостей міста з жовтня. Придбати квитки можна буде на платформі платіжної системи City24 - через веб-сайт, додаток або термінали.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини