Харків відвідають німецькі інвестори
08 вересня 2021 17:38 Міжнародне співробітництво
Харків відвідають німецькі інвестори Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов сьогодні, 8 вересня, провів зустріч з Генеральним консулом Федеративної Республіки Німеччина в Донецьку (офіс - у Дніпрі) Танею Байєр.

Сторони обговорили соціально-економічну ситуацію в місті, зокрема, реформування в сфері ЖКГ і медицини, оновлення транспортної та дорожньої інфраструктури, вакцинацію проти коронавірусу, рівень захворюваності на COVID-19 та ін.

Також генконсул поцікавилася станом модульного містечка для тимчасових переселенців, яке було побудоване на кошти німецького уряду. Ігор Терехов розповів, що зараз містечко існує виключно завдяки підтримці міської влади.

«Коли модульне містечко побудували, ми були дуже вдячні Німеччині, бо сотні людей тоді знайшли дах над головою. Але термін експлуатації містечка вже давно вичерпаний. Сьогодні ми його підтримуємо, щоб люди могли хоч десь жити, але частина будівель знаходиться в аварійному стані. Ми готові на співфінансування з державою, щоб вирішити цю проблему, але на сьогодні питання висить у повітрі», - зазначив Ігор Терехов.

Своєю чергою Таня Байєр повідомила, що це її перший візит до Харкова як генерального консула. Вона розповіла, що 20 вересня в місто приїде делегація німецьких бізнесменів, які ознайомляться з роботою технопарку «Екополіс ХТЗ», а також розглянуть інші можливості інвестування в Харків.

«Німецькому бізнесу потрібно більше інформації. У Харкова є дуже гарне місто-партнер Нюрнберг, з яким склалися тісні стосунки в різних сферах - бізнесі, культурі, освіті. Це приклад того, як можна розвивати відносини, тому ми зацікавлені у співпраці в найрізноманітніших сферах», - повідомила генконсул.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини