ЮНІСЕФ запрошує молодь з інвалідністю здобути нову професію у провідній IТ-компанії світу
21 вересня 2021 08:31 Освіта
ЮНІСЕФ запрошує молодь з інвалідністю здобути нову професію у провідній IТ-компанії світу IT-компанія «EPAM Systems» спільно з ЮНІСЕФ оголосила набір на інноваційну навчальну програму «DevOps» для молоді з інвалідністю.

Як зазначили організатори, «DevOps» – це перспективний напрямок в IТ-сфері, який дає можливість працювати віддалено і бути конкурентоспроможним на міжнародному ринку праці. 

«Для нас важливо, щоб кожна молода людина в Україні могла реалізувати своє право на якісну освіту, цікаву роботу з гідною оплатою. Цей та інші наші проєкти спрямовані на зниження бар'єрів в освіті та створення інклюзивного середовища для професійного зростання», – зазначила експерт КСО-проєктів «ЕРАМ Україна» Азіза Хамідова.

Навчання буде інклюзивним. Учасники програми займатимуться у групі з іншими студентами, отримають додаткову менторську підтримку від фахівців компанії, а також зможуть відвідувати заняття з англійської мови. Серед головних вимог - бажання розвиватися в новій професії, базові технічні знання та володіння англійською на початковому рівні. 

Відбір на програму і навчання пройде на основі тесту та усної співбесіди. Навчання триватиме до 6 місяців, по 2-3 заняття на тиждень в онлайн-форматі. Учасники, які успішно пройдуть усі етапи навчання, отримають можливість співпраці з командою «ЕРАМ». Заявку на участь у відборі можна заповнити тут

Зазначимо, що долучитися до програми можуть мешканці 35 громад-учасниць ініціативи ЮНІСЕФ «Громада, дружня до дітей та молоді», до якої Харків приєднався торік. 

Довідка. Компанія «EPAM Systems» є передовим розробником цифрових платформ, продуктів, складних дизайнів і програмних рішень. Співпрацює із замовниками в понад 35 країнах у Північній Америці, Європі, Азії та Австралії. З 2013 року регулярно входить до списку Forbes «25 публічних технологічних компаній із найбільш швидким розвитком».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини