У Харкові пройшов семінар з підвищення якості освіти
24 вересня 2021 14:05 Освіта
У Харкові пройшов семінар з підвищення якості освіти Науково-практичний семінар-нарада «Національний освітній технопарк з підвищення якості освіти: від моделі до втілення» пройшов сьогодні, 24 вересня, у готелі «Kharkiv Palace».

У заході взяли участь представники Міністерства освіти і науки України, керівники сфери освіти Харкова та Харківської області. Вони обговорили конкретні шляхи втілення моделі Національного освітнього технопарку з підвищення якості освіти на Харківщині, яку влітку на тематичній всеукраїнській сесії у Харкові презентував міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет. 

Беручи участь у обговоренні, директор Департаменту освіти Ольга Деменко зазначила, що Харків демонструє консолідацію влади, громадськості, батьків та педагогічної спільноти, що сприяє успішному формуванню майбутньої інтелектуальної еліти. Прикладами такої співпраці є проведення учнівських конференцій, інтелектуальних змагань та інших заходів, спрямованих на всебічний розвиток харків’ян різного віку. 

«Впевнена, що високий професіоналізм і самовіддана робота педагогів вищої та середньої школи, реалізація спільних проєктів, спрямованих на розвиток учнівських здібностей та обдарувань, дозволять нам у майбутньому зробити все, щоб молодь примножувала славу нашого міста як освітнього центру країни», - підкреслила директор департаменту.

Зазначимо, що заклади загальної середньої освіти Харкова та Харківської області, які беруть участь у науково-педагогічному проєкті «Інтелект України», стануть першими, на базі яких впроваджуватиметься модель Національного освітнього технопарку. Поступово перелік учасників розширюватиметься. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини