У Харкові підготували систему очищення стічних вод до опалювального сезону
24 вересня 2021 16:47 ЖКГ
У Харкові підготували систему очищення стічних вод до опалювального сезону У місті завершили підготовку об'єктів Комплексу з перекачування та очищення стічних вод КП «Харківводоканал» до роботи в осінньо-зимовий період.

Про це сьогодні, 24 вересня, повідомив заступник директора комплексу Тимур Горбунов.

За його словами, підготовчі роботи провели на всіх об'єктах, що має забезпечити безперебійне функціонування комплексу в осінньо-зимовий період.

«Всі об'єкти готові до опалювального сезону на 100%. Зокрема, на Міських очисних спорудах водовідведення №1 замінили трубопроводи, запірну арматуру та циркуляційне обладнання. Також встановили сучасний газовий водогрійний котел, який дасть можливість заощадити до 30% газу», - зазначив Тимур Горбунов.

Він підкреслив, що модернізація об'єктів водовідведення дає можливість не тільки ефективніше справлятися з виробничими завданнями, а й економити дорогі енергоресурси. Зокрема, кілька років тому близько 40 каналізаційних насосних станцій були повністю переведені на електричне опалення, що дозволяє істотно знизити витрати. Крім того, комплекс оснащений новою системою обліку і розподілу газу, яка допомагає оптимально витрачати енергоресурси.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини