Ігор Терехов вручив педагогам нагороди міськради
29 вересня 2021 14:24 Місто
Ігор Терехов вручив педагогам нагороди міськради Урочисті заходи, присвячені прийдешньому Дню працівників освіти, пройшли сьогодні, 29 вересня, в Харківській міській раді.

У них взяли участь працівники освіти Слобідського, Основ'янського, Новобаварського і Холодногірського районів. З нагоди професійного свята вчителів привітав секретар Харківської міської ради Ігор Терехов.

«Ми довіряємо вам найдорожче, що у нас є, наших дітей. Саме ви даєте їм знання, саме ви формуєте в них цілісну особистість, саме ви виховуєте в них справжніх людей. Ви вибрали дуже непросту професію. Адже до кожної дитини потрібно знайти підхід. Десь потрібно «прикрутити гайку», десь бути більш толерантним. Можу тільки уявити, наскільки це важко - пропускати все через себе. Дякую вам за це!» - звернувся Ігор Терехов до педагогів.

Також Ігор Терехов зазначив, що харківські вчителі гідно відповіли на виклик пандемії, за що міська влада і батьківська громадськість їм вдячні. Секретар міськради побажав педагогам міцного здоров'я і вдячних учнів, а також вручив їм нагороди Харківської міської ради.

Своєю чергою директор спеціалізованої школи №87 Андрій Карась подякував міській владі за підтримку, яку вона надає установам освіти Харкова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини