Місто виплатить премії учасникам Паралімпійських і Олімпійських ігор
12 жовтня 2021 20:05 Місто
Місто виплатить премії учасникам Паралімпійських і Олімпійських ігор Харківська міська рада виділить кошти на додаткову виплату премій учасникам літніх Паралімпійських і Олімпійських ігор у Токіо.

Відповідне рішення було прийнято сьогодні, 12 жовтня, на сесії Харківської міської ради.

Згідно зі змінами, які були внесені в Міську комплексну цільову соціальну програму розвитку фізичної культури і спорту м. Харкова на 2017-2025 рр., всім учасникам XVI літніх Паралімпійських ігор, незалежно від завойованих медалей, додатково будуть виплачені премії в розмірі 200 тис. грн, а бронзовим призерам ХХХІІ літніх Олімпійських ігор - по 55 тис. дол.

Як зазначив секретар Харківської міської ради Ігор Терехов, харківські спортсмени прославили Харків і Україну на весь світ, тому мають отримати гідну винагороду.

«Ми виділяємо премію паралімпійцям - нашим героям. Одне те, що вони пробилися на Паралімпіаду і брали участь в ній, - вже подвиг. Тих спортсменів, які отримали медалі, ми також преміюємо згідно з нашим положенням і плюс додамо виплати за участь. Так, гордість України Максим Кріпак, який завоював сім нагород і аж п'ять золотих, отримає близько 650 тис. грн. І наших олімпійців, які завоювали бронзу, наших зірочок-синхроністок, ми також преміюємо. Тому що це імідж Харкова і України в цілому», - підкреслив Ігор Терехов.

Нагадаємо, що за кожне «золото» на Паралімпіаді харків'яни отримують 75 тис. грн, за «срібло» - 50 тис. грн, за «бронзу» - 30 тис. грн.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини