У міських лікарнях збільшують кількість кисневих точок
18 жовтня 2021 14:24 Медицина
У міських лікарнях збільшують кількість кисневих точок У лікувальних установах міста обладнано 719 точок централізованої подачі кисню для пацієнтів з COVID-19.

Про це сьогодні, 18 жовтня, в прес-центрі Харківської міської ради повідомила заступник директора Департаменту охорони здоров'я Олена Головіна. Також забезпечення киснем здійснюється за допомогою понад 1 тис. кисневих концентраторів.

За її словами, в місті постійно працюють над збільшенням кількості кисневих точок. Так, нещодавно було виконано монтаж кисневої траси в лікарні №13, в результаті чого з'явилося 113 ліжок з централізованою подачею кисню, в лікарні №18 встановили кисневу бочку і обладнали 57 кисневих точок. Найближчим часом планують додатково відкрити близько 30 точок у лікарні №17, а також збільшити кількість точок у лікарні №8.

Зазначимо, що в даний час в міських лікарнях розгорнуто 1 540 місць для хворих на коронавірус. У стаціонарних відділеннях лікуються 1 149 хворих, 80% пацієнтів знаходяться на кисневій підтримці, 4,6% з них підключені до апаратів штучної вентиляції легенів.

У той же час Олена Головіна зазначила, що в Харкові спостерігається тенденція до зменшення кількості хворих на коронавірусну інфекцію і збільшення кількості охочих зробити щеплення. За її словами, понад 500 тис. харків'ян мають імунітет до COVID-19: більше 400 тис. осіб пройшли вакцинацію, у близько 129 тис. осіб імунітет сформувався в результаті перенесеної хвороби.

«Ми вважаємо, що пік захворюваності вже минув. Однак це не привід розслаблятися. Масковий режим, зменшення кількості контактів, гігієнічна обробка рук - усього цього необхідно дотримуватися обов'язково», - підкреслила заступник директора Департаменту охорони здоров'я.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини