Ігор Терехов привітав соціальних працівників із професійним святом
27 жовтня 2021 14:42 Місто
Ігор Терехов привітав соціальних працівників із професійним святом Прийом, присвячений Дню працівника соціальної сфери, відбувся сьогодні, 27 жовтня, у мерії.

Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов привітав представників соціальної сфери з прийдешнім святом та подякував за нелегку працю.

«Професія соціального працівника емоційно дуже складна. Вам постійно доводиться стикатися з людьми, які потребують допомоги, пропускати їхні історії через себе. І від того, наскільки ви душевні, наскільки дбайливі, щодня залежать життя людей. З багатьма з вас ми перетиналися особисто, вирішуючи проблеми харків'ян. Я бачив вас у роботі. Ви справді люди з великою душею. Я дуже ціную вашу працю. Низький вам уклін та найщиріші слова подяки», - звернувся до присутніх Ігор Терехов.

За високий професіоналізм та значний внесок у розвиток соціальної сфери міста найкращим її представникам вручили почесні грамоти виконавчого комітету Харківської міської ради та Подяки міського голови.

Зазначимо, що День соціального працівника України було започатковано Указом Президента від 13 квітня 1999 року. Свято відзначається щорічно першої неділі листопада.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини