У міськраді вручили нагороди матерям-героїням
27 жовтня 2021 16:47 Місто
У міськраді вручили нагороди матерям-героїням Урочистий прийом багатодітних жінок Харкова, яким у 2020-2021 роках Указами Президента України було присвоєно почесне звання «Мати-героїня», відбувся сьогодні, 27 жовтня, у мерії.

Захід став символічним стартом інформаційно-просвітницького двомісячника «Сім'я важливіша!», спрямованого на зміцнення інституту сім'ї та гармонізацію сімейних відносин, формування відповідального ставлення до батьківства та сімейного способу життя.

З присвоєнням почесного звання «Мати-героїня» жінок та їхні сім'ї привітав заступник Харківського міського голови з питань сім'ї, молоді та спорту Костянтин Лобойченко. Він вручив жінкам подарунки та Подяки міського голови.

«Від імені секретаря Харківської міської ради Ігоря Терехова вітаю вас із цією подією. Бажаю вашим родинам здоров'я, щастя, кохання, благополуччя! Нехай ваші діти тішать вас! Нехай ваші мрії здійснюються! Знайте, що ви завжди можете розраховувати на допомогу міської влади. Дякую, що ви у нас є!» - звернувся до присутніх віцемер.

Зазначимо, що у 2020-2021 рр. почесне звання «Мати-героїня» було присвоєно 12 мешканкам Харкова: матері тринадцятьох дітей Ірині Холодій, матері одинадцятьох дітей Ліані Альніковій, матері дев'ятьох дітей Вікторії Ряполовій, матері шістьох дітей Ірині Сафроновій, матерям п'ятьох дітей Дар'ї Аніко-Таверас , Галині Кушнарьовій, Славіті Лавровій, Тетяні Луговець, Аллі Середі та Оксані Шкутенко.

Довідка. Звання «Мати-героїня» присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п'ять і більше дітей і створили сприятливі умови для їх освіти та розвитку.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини