Ігор Терехов: Тарифи на тепло не підвищаться ні на копійку
27 жовтня 2021 17:41 ЖКГ
Ігор Терехов: Тарифи на тепло не підвищаться ні на копійку Виконавчий комітет Харківської міської ради сьогодні, 27 жовтня, ухвалив непідвищення тарифів на послуги теплопостачання для населення.

Директор Департаменту з питань забезпечення життєдіяльності міста Іван Кузнєцов нагадав, що 30 вересня уряд України, представники місцевої влади, НКРЕКУ та НАК «Нафтогаз України» підписали меморандум, згідно з яким до кінця опалювального сезону тарифи на опалення та гарячу воду не зростатимуть. Таким чином, в опалювальному періоді 2021/2022 рр. тариф на опалення для харків'ян збережеться на рівні минулого року та становитиме 1539 грн за Гкал.

У свою чергу секретар Харківської міської ради Ігор Терехов ще раз наголосив на важливості збереження тарифів на опалення та гаряче водопостачання для мешканців Харкова.

«Це рішення сьогодні дає можливість «Харківським тепловим мережам» працювати за тарифом, який був у минулому опалювальному сезоні. Я хочу, щоб усі харків'яни розуміли, що цього опалювального сезону ні на копійку не підвищуватимемо тариф. Це ще раз фіксуємо у рішенні виконкому», - зазначив секретар міськради.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини