На виборчих дільницях щеплення від COVID-19 зробили 3 тисячі харків’ян
31 жовтня 2021 16:28 Медицина
На виборчих дільницях щеплення від COVID-19 зробили 3 тисячі харків’ян Станом на 14:00 3 тис. харків’ян зробили щеплення проти коронавірусної інфекції у пунктах вакцинації, які працюють на виборчих дільницях.

Про це сьогодні, 31 жовтня, у пресцентрі «Вибори Харківського міського голови 2021» повідомила заступник міського голови з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан.

Вона зазначила, що на виборчих дільницях, розташованих у школах, сьогодні працюють 40 пунктів вакцинації і один пункт у резерві. В наявності у медичних бригад вакцини «Coronavac», «Pfizer», «AstraZeneca». Пункти працюють з 9:00 до 18:00. 

«Окрім цих кабінетів, продовжують працювати пункти вакцинації у поліклініках, торгових центрах та на ринках. Загалом сьогодні працюють 150 медичних  бригад - це 600 медичних працівників, 328 з яких - роблять щеплення на виборчих дільницях. У нас одна мета – якомога скоріше сформувати колективний імунітет», - підкреслила віцемер. 

Також заступник міського голови повідомила, що закриті виборчі дільниці у 23 лікарняних закладах міста були відкриті вчасно й працюють у штатному режимі. 

«З невеликим запізненням відкрилась виборча дільниця у міському перинатальному центрі. Це було пов’язано з тим, що один з членів комісії отримав позитивний тест на COVID-19, тому треба було провести заміну. Але всі дільниці працюють і виконують свої обов’язки, необхідними засобами індивідуального захисту забезпечені, всі протиепідемічні заходи дотримуються», - зазначила Світлана Горбунова-Рубан. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини