Посол Азербайджану привітала Ігоря Терехова з перемогою на виборах мера
04 листопада 2021 18:01 Міжнародне співробітництво
Посол Азербайджану привітала Ігоря Терехова з перемогою на виборах мера Надзвичайний та Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні Ельміра Ахундова привітала Ігоря Терехова з обранням на посаду Харківського міського голови.

«Вірили й не сумнівалися у Вашій перемозі на виборах міського голови міста Харкова. За минулий рік я особисто змогла переконатися в тому, які масштабні роботи з благоустрою проводяться в Харкові, як він змінюється та стає кращим з кожним днем. У цьому чудовому місті живуть і працюють представники різних національностей, у тому числі велика азербайджанська громада. Ви змогли зберегти та примножити традиції толерантності та мультикультуралізму, якими завжди могла пишатися Україна.

Ми раді, що разом з Вами закладали та відкривали два чудові сквери – Нізамі Гянджеві та Сквер мислителів, які стали окрасою Харкова та скромним внеском в ту велику творчу епопею, яку Ви пишите щодня своєю невтомною діяльністю.

Вітаємо Вас із заслуженою перемогою. Бажаємо, щоб Ви багато років так само плідно та енергійно служили виборцям, своєму місту, своїй країні», - сказано у привітанні.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини