У пасажирському електротранспорті Харкова планують запровадити диференційований тариф
18 листопада 2021 13:08 Транспорт
У пасажирському електротранспорті Харкова планують запровадити диференційований тариф Міська влада будує плани щодо запровадження диференційованого тарифу на проїзд у пасажирському електротранспорті міста Харкова.

Про це сьогодні, 18 листопада, повідомив заступник міського голови з питань інфраструктури міста Євгеній Водовозов під час круглого столу, присвяченого питанням роботи пасажирського електротранспорту у Харкові.

За його словами, це звичайна світова практика, якою необхідно користуватися задля зручності пасажирів та стимулювання попиту на громадський транспорт. Але через падіння пасажиропотоку, викликаного пандемією коронавірусу, точні розрахунки диференційованого тарифу зробити поки що складно.

«Ми повністю підтримуємо диференційований тариф, який дає можливість пасажиру оплачувати проїзд залежно від кількості поїздок чи кількості видів транспорту, задіяних у поїздці, тощо. Але, щоб запровадити диференційований тариф, необхідно розрахувати економічне обґрунтування. З урахуванням того, що ми два роки маємо величезні коливання пасажиропотоку на транспорті, такі розрахунки поки що складно провести. Але те, що ми обов'язково до цього прийдемо, у цьому немає сумнівів», - наголосив Євгеній Водовозов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини