Ігор Терехов: Харків гідно подолав черговий виклик COVID-19
24 листопада 2021 16:57 Місто
Ігор Терехов: Харків гідно подолав черговий виклик COVID-19 Система охорони здоров'я у місті Харкові гідно подолала черговий виклик пандемії коронавірусу.

Про це сьогодні, 24 листопада, на засіданні виконавчого комітету Харківської міської ради заявив міський голова Ігор Терехов.

«Ми пік захворюваності минули. Завдяки нашим спільним зусиллям нам вдалося не увійти до «червоної зони», на відміну від Києва, інших міст та областей. Тому, хто б що не казав, система охорони здоров'я у місті Харкові подолала цей виклик. Але ми розуміємо, що наприкінці лютого - на початку березня буде нова хвиля, до якої ми маємо бути готові», - наголосив Ігор Терехов.

Він зазначив, що у міських лікарнях, які приймають хворих на коронавірус, продовжать розширювати кількість ліжок з доступом до кисню. Зокрема, наступного тижня буде встановлено кисневу ємність (бочку) у міській клінічній лікарні №8.

Своєю чергою директор Департаменту охорони здоров'я Юрій Сороколат нагадав, що хворих на COVID-19 у Харкові приймають шість міських лікарень - №8, 13, 17, 18 та 25, а також пологовий будинок №2. Усього розгорнуто 1540 ліжок, 749 з яких – із потоковим киснем. Також постачання киснем здійснюється 1088 концентраторами.

Крім того, він повідомив, що у 2021 році на здійснення заходів щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби медичним установам Харкова було направлено 229,4 млн грн за рахунок коштів Національної служби здоров'я України та 39,3 млн грн - за рахунок коштів бюджету міської територіальної громади.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини