Ігор Терехов: З 1 грудня харківські вулиці патрулюватиме громадське формування
26 листопада 2021 13:18 Місто
Ігор Терехов: З 1 грудня харківські вулиці патрулюватиме громадське формування Громадське формування з охорони громадського порядку з середи, 1 грудня, розпочне патрулювання вулиць в Індустріальному районі міста Харкова.

Меморандум про взаємодію між Харківською міською радою, Головним управлінням Національної поліції у Харківській області та формуванням з охорони громадського порядку був підписаний сьогодні, 26 листопада, у мерії.

Завдання формування - допомагати поліції у повсякденній роботі. Це патрулювання вулиць, допомога у затриманні правопорушників, чергування під час масових заходів, проведення роз'яснювальної роботи серед харків'ян та гостей міста тощо.

Як зазначив Харківський міський голова Ігор Терехов, на сьогоднішній день у суспільстві існує колосальний запит на надання правоохоронним органам допомоги в охороні громадського порядку. За його словами, практично на кожній зустрічі з харків'янами порушуються питання про поширення наркотиків, роботу нелегальних наливайок та пунктів прийому металобрухту.

«Ще одна вкрай гостра проблема - резонансні ДТП, у яких гинуть люди. Давайте покладемо цьому кінець! Позиція міста та поліції має бути надзвичайно жорсткою. Сьогоднішнє підписання меморандуму - це лише початок нашої спільної, планомірної та системної роботи з наведення порядку у Харкові. Ми маємо зробити Харків найбезпечнішим містом!» - наголосив Ігор Терехов.

Як повідомив начальник ГУНП у Харківській області Станіслав Перлін, поліція дуже розраховує на допомогу харків'янам в охороні громадського порядку.

«Так, ми боремося із беззаконням, злочинністю та правопорушеннями, але без міської влади, без харків'ян це складно зробити. Ми потребуємо підтримки людей, яким небайдуже те, що відбувається на вулицях міста. Харків'янам потрібна захищеність, безпека та комфортне проживання», - зазначив Станіслав Перлін.

Згідно з підписаним меморандумом, пілотний проєкт з охорони громадського порядку почне функціонувати в Індустріальному районі. Надалі цей досвід буде поширений на всі райони Харкова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини