У Харкові стежити за порядком розпочали громадські формування
02 грудня 2021 12:18 Суспільство
У Харкові стежити за порядком розпочали громадські формування Підрозділи Національної поліції спільно із громадським формуванням 1 грудня почали патрулювати вулиці міста.

У патрулюванні беруть участь представники громадського формування «Єдиний центр соціального реагування та охорони громадського порядку». Пілотний проєкт стартував з Індустріального району, на вулиці якого вчора вийшло три патрулі. Сьогодні їхня кількість збільшиться до десяти. Маршрут обходів формується виходячи зі скарг харків'ян.

Як повідомив заступник Харківського міського голови Андрій Руденко, основне завдання патрулів - охорона громадського порядку та запобігання правопорушенням. 

«Ми повинні поставити крапку у вирішенні проблем з наливайками, з розпиванням спиртних напоїв на дитячих майданчиках та стадіонах, з розкраданням та псуванням комунального майна. Крім того, патрулі вестимуть боротьбу з розповсюдженням наркотиків, у тому числі із залученням кінологів, а також проводитимуть профілактичну роботу з молоддю», - розповів віцемер.

Зазначимо, що патрулювання проходитиме щодня з 18:00 до 23:00. Для визначення найбільш проблемних місць мешканців Індустріального району просять з 17:00 до 22:00 звертатися до чергового громадського формування за тел: +380 93 457 41 33. Надалі планується патрулювати й інші райони Харкова.

Нагадаємо, що реалізація цього проєкту передбачена Меморандумом про взаємодію між Харківською міською радою, Головним управлінням Національної поліції у Харківській області та формуванням з охорони громадського порядку, який був підписаний у листопаді в мерії.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини