Харків'яни здобули медалі на всеукраїнському турнірі зі стрільби з лука
06 грудня 2021 13:17 Спорт
Харків'яни здобули медалі на всеукраїнському турнірі зі стрільби з лука Всеукраїнські змагання зі стрільби з лука «Кадетський турнір пам'яті заслуженого тренера України Валентина Морозова» відбулися 2-5 грудня у Харкові.

Змагання пройшли у Школі вищої спортивної майстерності. У них взяли участь 80 юних спортсменів 2004 р.н. і молодше із Запорізької, Сумської, Одеської та Харківської областей.

В результаті особистих змагань у категорії старших кадетів перше та третє місця вибороли вихованці Дитячо-юнацької спортивної школи «Комунар» - Микита Дюняшев та Віталій Царегородцев відповідно. Срібну нагороду взяв Єгор Леоненко із Сумської області. Серед дівчат найкращою стала Ірина Ярмак, друге місце посіла Софія Постільняк (обидві – «Комунар»), а третє – Марія Москалець (Запорізька область).

У категорії молодших кадетів переможцем став Ігор Проценко з Одеської області, срібло завоював вихованець «Комунара» Кирило Стопка, а третє – вихованець Харківського професійного коледжу спорту Максим Овчаренко. Серед дівчат у цій категорії «золото» виборола Ганна Мігура («Комунар»), срібними та бронзовими призерами стали спортсменки з Одеської області – Наталія Пастернак та Аліна Мороз.

У командних змаганнях серед старших кадетів та кадеток весь п'єдестал пошани зайняли харківські спортсмени. Серед молодших кадетів та кадеток перемогли команди з Одеси, друге та третє місця посіли харківські команди.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини