Ігор Терехов: Спільними зусиллями ми зможемо зробити Харків найбезпечнішим містом
07 грудня 2021 19:06 Місто
Ігор Терехов: Спільними зусиллями ми зможемо зробити Харків найбезпечнішим містом Харківський міський голова Ігор Терехов сьогодні, 7 грудня, провів зустріч із членами громадської організації «Безпечний Харків».

У рамках зустрічі сторони розглянули питання безпеки на дорогах Харкова, а також обговорили можливі шляхи її підвищення – реалізацію інфраструктурних проєктів, взаємодію міських служб з патрульною поліцією, організацію просвітницької роботи, спрямованої на популяризацію дотримання правил дорожнього руху.

Як зазначив керівник організації «Безпечний Харків» Ігор Когут, головна мета організації – спільно з правоохоронними органами, міською владою та обласною адміністрацією зробити Харків територією безпеки, де всі рівні перед законом і несуть відповідальність за його порушення. Для підвищення безпеки на дорогах міста члени організації висунули низку пропозицій, зокрема покращити видимість на пішохідних переходах, а також запровадити у школах уроки безпеки дорожнього руху із залученням правоохоронних органів.

Своєю чергою Ігор Терехов підтримав ідею проведення у навчальних закладах таких уроків, а також зазначив, що міська влада активно працює над підвищенням безпеки на дорогах Харкова. Зокрема, незабаром буде представлено проєкт, який передбачає впровадження сучасних світлових рішень на проблемних ділянках.

«Якщо громадські діячі займатимуться пропагуванням безпеки дорожнього руху, то міська влада – розвитком інфраструктури, націленої на створення безпеки дорожнього руху та життя в Харкові загалом. Зокрема, ми співпрацюємо з Європейським інвестиційним банком і вкладемо близько 21 млн євро в систему безпеки дорожнього руху. Це регульовані перехрестя, встановлення відеокамер з розпізнаванням номерних знаків та облич, правильне регулювання дорожніх перехресть. Це все буде зроблено для того, щоб убезпечити людей та роботу транспорту у Харкові», - наголосив після зустрічі Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини